В Успенському храмі Тарасівки звершено першу Літургію після приєднання громади до Православної Церкви України

В Успенському храмі Тарасівки звершено першу після приєднання до Православної Церкви України Літургію

Парафія Успіння Пресвятої Богородиці у селі Тарасівка, що поблизу міста Боярка на Київщині, була прийнята до складу Переяславсько-Вишневської єпархії 27 серпня 2022 року. А 22 січня у парафіяльній церкві звершили першу після приєднання Божественну літургію. Відправу звершив настоятель храму  ієромонах Кипріан Хімяк у співслужінні клірика єпархії ієромонаха Вікентія Козака.

В цей день в Україні відзначаться день Соборності. Тому за богослужнням пролунали особливі молитви за Українську Державу, воїнів, владу та народ, а також за спокій душ полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Були піднесені молитви за місцевих жителів та парафіян. Храм ледь вмістив всіх, хто прийшов на першу відправу, до того ж більшість вірян приступили до Святих Христових Таїн.