СОФІЯ КИЇВСЬКА. Керуючий єпархією співслужив Предстоятелю у четверту річницю інтронізації

3 лютого, у четверту річницю інтронізації, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Соборі Святої Софії у Києві.

Предстоятелю співслужили: Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, єпископат та духівництво Православної Церкви України.

Після подячного молебню вітання на адресу Предстоятеля від повноти Помісної Української Православної Церкви виголосив секретар Священного Синоду митрополит Вінницький і Барський Симеон.

По завершенні відправи митрополит Переяславський і Вишневський Олександр від духівництва та мирян єпархії привітав Його Блаженство з річницею інтронізації та 44-м Днем народження.

Фото Офіційного сайту Київської Митрополії ПЦУ