На Cтрітення Господнє керуючий єпархією співслужив Предстоятелю у Києво-Печерській Лаврі

2/15 лютого Православна Церква відзначає останнє свято Різдвяного циклу – Стрітення Господнє. На сороковий день після народження Ісуса батьки прийшли з Ним до Єрусалимського Храму, щоби принести жертву, як того вимагав Закон Божий. В Храмі їх зустрів Симеон – старець, якому було обіцяно від Бога, що він не помре, аж доки не побачить Месію. Симеон впізнав у Немовляті того, хто стане Спасителем світу. Свято Стрітення – день зустрічі людини і Бога.

Цього дня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр співслужив Блаженнішому Митрополиту Епіфанію за Божественною літургію в Трапезній церкві преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю Православної Церкви України також співслужили: митрополит Білоцерківський Євстратій, архієпископи -  Луганський і Старобільський Лаврентій, Житомирський і Поліський Володимир, Тернопільський і Бучацький Тихон, Вишгородський Агапіт, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, собор духівництва ПЦУ.

Фото пресслужби Київської Митрополії ПЦУ