Митрополит Олександр взяв участь в обласному заході з нагоди Дня єдності

Митрополит Олександр взяв участь в обласному заході з нагоди Дня єднання

16 лютого в Україні вдруге відзначають День єднання. З цієї нагоди у місті Вишневе Бучанського району Київської області відбувся обласний захід - круглий стіл «Україно, твоя сила в єднанні!», організований Департаментом культури і туризму Київської обласної державної адміністрації.

Участь у заході взяв митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

Звертаючись з промовою до учасників, владика, зокрема, сказав: «Україна – це квітуча країна та велика родина, і роль Церкви в її єдності – надзвичайна. У Євангелії Христовому, зокрема, говориться «Будьте єдині, як Я і Отець». Ці слова актуалізуються і повинні пройти червоною ниткою через кожне серце, об’єднавши всіх під жовто-синім стягом. Багато можна говорити про роль Церкви в єдності в сьогоднішній день, але ми мусимо сказати: «Боже, нам єдність подай». І кожен священик, і кожна людина має можливість достукатися до поклику свого серця і в цій єдності може допомагати єдності всієї нашої держави».