Митрополит Олександр взяв участь в хіротонії архімандрита Єфрема (Хом’яка) на єпископа Васильківського

26 лютого, у Неділю сиропусну,  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі.

Йому співслужили: митрополити Вінницький і Барський Симеон, Переяславський і Вишневський Олександр, Рівненський і Острозький Іларіон, Белоцерківський Євстратій, ієрархи та духівництво Православної Церкви України.

Під час відправи відбулася архієрейська хіротонія – на єпископа Васильківського, вікарія Київської єпархії, висвятили архімандрита Єфрема (Хом’яка). Його було обрано на засіданні Священного Синоду 2 лютого 2023 року.

Після Літургії Блаженніший Митрополит Епіфаній звернувся до єпископа Єфрема з настановчим словом та вручив йому архієрейський жезл.

Напередодні ввечері митрополит Олександр взяв участь у нареченні архімандрита Єфрема (Хом’яка) на єпископа Васильківського, яке у Михайлівському соборі очолив Митрополит Епіфаній.

Фото офіційного сайту Київської Митрополії ПЦУ