Митрополит Олександр звершив Літургію у співслужінні собору духівництва Переяславсько-Вишневської єпархії

9 березня, у день першого та другого віднайдення глави пророка Іоана Предтечі, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Літургію Ранішосвячених Дарів у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Йому співслужив собор духівництва єпархії: настоятелі та клірики парафій, братія монастиря святителя Нектарія Егінського у священному сані.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

На Заупокійній літії після відправи були піднесені молитви за спочилих кліриків єпархії протоієрея Віталія Данилюка (+2021), ієромонаха Пимена Пеприка (+2022), схиархімандрита Спиридона Хімяка (+2022) та усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.