САЛОНІКИ. Митрополит Олександр відвідав ставропігійний монастир великомучениці Анастасії

19 березня, на завершення паломницької поїздки до Греції, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр з групою паломників Православної Церкви України відвідав ставропігійний монастир Святої Анастасії Фармаколітріі (Узорішительниці) в передмісті Салонік, який є одним з найвідоміших у Центральній Македонії.

Прочан з України гостинно прийняв митрополит Мілету, іпетрим та екзарх Іонії Апостол Вулгаріс.

Нагадаємо, що митрополит Апостол на запрошення Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана; +2014) привозив до України Чесну главу святої Анастасії у 2011 році.