ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ. Митрополит Олександр співслужив Предстоятелю ПЦУ на цілющому джерелі присілка Заглина – місці явлення Божої Матері

12-13 вересня, на запрошення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Львівську єпархію.

12 вересня, митрополит Олександр співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію за вечірнім богослужінням Петро-Павлівському храмі м. Жовква.

13 вересня, Предстоятель Православної Церкви України очолив Божественну літургію на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок) – місці чудесного явлення Божої Матері. Це щорічне богослужіння відбувається в рамках Всеукраїнської прощі, що традиційно звершується до цього святого місця в день відпустового свята.

За Божественною літургією Його Блаженству співслужили: митрополити Львівський Макарій, Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній, Львівський і Сокальський Димитрій, Луцький і Волинський Михаїл, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископи Дрогобицький і Самбірський Яків, Тернопільський і Кременецький Нестор, Рівненський і Острозький Іларіон, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Тернопільський і Бучацький Тихон, Вишгородський Агапіт, єпископи Володимир-Волинський і Турійський Матфей, Харківський і Богодухівський Митрофан, Житомирський і Овруцький Паїсій.

«Пресвята Богородиця невидимо простирає над нашим народом Свій омофор. Ми знаємо, що у всі нелегкі часи українці завжди прибігали під Її Покров. Так і сьогодні під час складних випробувань ми також по-особливому звертаємось до Богородиці у своїх молитвах, щоб Вона захистила нас від усякого зла, – сказав Митрополит Епіфаній наприкінці відправи.

Насамкінець Архіпастир з ієрархами та духовенством спустилися до цілющого джерела, проспівали молитву до Божої Матері «Царице моя, Преблагая…» та випили джерельної води.

 

За матеріалами прес-служби Київської Митрополії