ЧЕРНІГІВЩИНА. Митрополит Олександр взяв участь в освяченні оновленого Вознесенського храму Козельця

Козелецька церква Вознесіння Господнього споруджена в 1866-1874 роках у стилі українського бароко. Це унікальний зразок традиційного для Лівобережної України XVII-XVIII століть хрестового п’ятибанного храму. Під час Другої Світової війни храм, як і інші церкви міста постраждав, пізніше його було відреставровано. З 1988 по 2017 рік тут розташовувався музей історії ткацтва Чернігівщини. Після повернення храму Церкві була проведена масштабна реконструкція.

3 листопада Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив відреставрований Спасо-Вознесенський храм, а після очолив Божественну літургію.

На запрошення архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія участь у богослужінні взяв митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

За богослужінням також молилися Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Заславський.

Після відправи Предстоятель разом із архієреями та духовенством також вшанував пам’ять захисників Батьківщини, які віддали життя за волю і незалежність України.

ЧЕРНІГІВЩИНА. Митрополит Олександр взяв участь в освяченні відреставрованого Вознесенського храму м. Козельцяпрен