Митрополит Олександр вшанував пам’ять митрополита Мефодія (Кудрякова)

24 лютого, у 5-річницю упокоєння митрополита Мефодія (Кудрякова), на запрошення архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь у служінні Божественної літургії у Кафедральному Храмі Різдва Христового міста Тернополя. Відправу очолив постійний член Священного Синоду ПЦУ митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Після Літургії біля могили приснопоминаємого владики Мефодія, що на території храмового комплексу, було відслужено панахиду.

***

Митрополит Мефодій (Кудряков) був родом з Тернопільщини. До єпископства служив на парафіях Львівської та Тернопільської областей. 2000-го року обраний третім Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви, якою керував 15 років. Помер після хвороби на 66-му році життя.