РІВНЕНЩИНА. Керуючий єпархією взяв участь в закладці нового храму у Гурбинському монастирі

21 червня, на запрошення намісника Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря (с. Мости, Здолбунівського району, Рівненської обл.) архімандрита Онуфрія (Ляди) та з благословення правлячого архієрея архієпископа Рівненського і Острізького Іларіона, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь в освячені місця, хреста та закладці наріжного каменя на місці будівництва храму в ім’я святителя Спиридона Триміфунтського, чудотворця.

Освячення очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

У своєму першосвятительському слові до вірян Предстоятель висловив щиру подяку керуючому Рівненською єпархією та вірянам, які невпинно трудяться для нашого спільного майбутнього в незалежній державі з незалежною помісною Православною Церквою України.

Предстоятель, архієреї та духовенство звершили заупокійну літію й спільно з вірянами вшанували пам‘ять всіх, хто віддав своє життя за віру православну та за незалежність України