РІВНЕНЩИНА. Митрополит Олександр очолив Літургію у Свято-Воскресенському храмі м. Корець

1 серпня, у день свята віднайдення мощів преподобного Серафима Саровського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі міста Корець на Рівненщині – на своїй малій Батьківщині.

Владиці співслужили: єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, настоятель протоієрей Іоан Мациканич, місцеве духовенство та духовенство Переяславсько-Вишневської єпархії.

Після відправи на молитовну згадку про візит та для духовного укріплення віруючих митрополит Олександр подарував громаді ікону преподобного Серафима з часткою чесних мощів, та подякував настоятелю протоієрею Іоану Мациканичу і парафіянам-землякам за теплий прийом та спільну молитву.