Митрополит Олександр взяв участь у богослужінні на своїй малій батькіщині

Митрополит Олександр взяв участь у богослужінні на свої малій батькіщині

13 жовтня, в день пам'яті святителя Михаїла, першого Митрополита Київського, у Свято-Воскресенському храмі міста Корець Рівненської області була звершена Божественна літургія. Відправу очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон у співслужінні митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфеа, намісника Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрита Онуфрія (Ляда) та настоятель храму протоієрея Іоана Мациканича.

Шановних гостей на території храму разом з настоятелем зустріла міська голова Корця Людмила Дмитрук.

За богослужінням були вознесені молитви як за здоров'я всіх воїнів, захисників української держави, так і за спокій тих, хто відав своє життя за волю і незалежність України. Також була піднесена молитва за припинення епідемії.

Нарикінці богослужіння митрополит Симеон привітав усіх присутніх в храмі із прийдешнім святом Покрови Пресвятої Богородиці, а також закликав всіх єднатися навколо Помісної Української Православної Церкви.

У цей день духовенство відвідало і Корецький краєзнавчий музей в якому ознайомилися з історією міста Корця, а також оглянули новостворену експозицію, яка розповідає про історію встановлення автокефалії Української Православної Церкви.

Після цього священнослужителі помолились біля пам'ятної стели загиблих воїнів і всі тих, хто віддав своє життя у боротьбі за становлення української держави.

Митрополит Олександр взяв участь у богослужінні на свої малій батькіщині