ЖИТОМИРЩИНА. Митрополит Олександр привітав керуючого Житомирсько-Овруцькою єпархією з днем небесного покровителя

28 листопада, у день пам’яті преподобного Паїсія Величковського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у чоловічому монастирі в ім’я цього святого у смт Хорошеві Житомирської області.

Йому співслужили: архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, намісник монастиря ігумен Трофим (Ханас), духівництво обителі.

Наприкінці богослужіння митрополит Олександр привітав братію та парафіян з престольним святом, а керуючого єпархією – єпископа Паїсія - ще й із днем пам'яті небесного покровителя.

ЖИТОМИР. Митрополит Олександр привітав керуючого Житомирсько-Овруцькою єпархією з днем небесного покровителя