КОРЕЦЬ.  На свято Обрізання Господнього митрополит Олександр відправив Літургію у Свято-Воскресенській церкві на своїй малій Батьківщині

14 січня, коли Церква святкує Обрізання Господнє та пам’ять святителя Василія Великого, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Свято-Воскресенський храм у місті Корець на Рівненщині – на своїй малій Батьківщині, де звершив нічну Божественну літургію, а перед тим -  святкову всеношну.

Владиці співслужили: намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій Ляда, настоятель храму протоієрей Іоан Мациканич, економ Переяславсько-Вишневської єпархії ієромонах Вікентій Козак.

За богослужінням були вознесені молитви як за здоров'я всіх воїнів, захисників української держави, так і за спокій тих, хто відав своє життя за волю і незалежність України. Також була піднесена молитва за припинення епідемії.

Нарикінці богослужіння митрополит Олександр привітав усіх присутніх в храмі зі святами.