РІВНЕНЩИНА. Напередодні Стрітення Господнього митрополит Олександр відправив святкову всеношну в Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі

РІВНЕНЩИНА. Напередодні Стрітення Господнього митрополит Олександр відправив святкову всеношну в Гурбинському монастирі

14 лютого, напередодні свята Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Свято-Воскресенський Гурбинський монастир, що на Повстанських Могилах (с. Мости, Здолбунівського району, Рівненської обл.), де з благословення архієпископа Рівненського і Острізького Іларіона відправив святкову всеношну  у Трьохсвятительському домовому храмі обителі.

Владиці співслужили намісник обителі архімандрит Онуфрій Ляда та братія монастиря.