РІВНЕ. Митрополит Олександр очолив престольне свято Воскресенського собору

25 квітня, у перший день Світлої седмиці, митрополит Олександр очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському соборі міста Рівне.

Йому співслужили: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, духівництво храму та міста.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці відправи митрополит Олександр привітав присутніх з престольним святом собору.

«Христос Воскрес! Воскресне Україна! Ми будемо бачити на наших очах те відродження, до якого кличе нас Господь. Під сиренами, під вибухами дуже складно говорити слова втіхи тим людям, які втратили цими днями своїх близьких. Хай Господь Воскресне і простягне Свої руки над Україною і захистить її. Ми віримо, що ця війна закінчиться переможно і ми дійсно будемо святкувати Воскресіння Христове, - сказав, зокрема, митрополит Олександр.