ВІННИЦЯ. Митрополит Олександр привітав митрополита Симеона з 60-річчям

З листопада митрополиту Вінницькому і Барському Симеону виповнилося 60 років. З цієї нагоди у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниця була звершена Божественна літургія, яку очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній.

Йому співслужили: Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, собор ієрархів та духівництва Української Церкви.

Від кліру та мирян Переяславсько-Вишневської єпархії владика Олександр привітав владику Симеона із 60-річчям від дня народження та подарува образ небесного прокровителя владики преподобного Симеона Стовпника і праведного Симеона Богоприїмця з частками мощів. Привітав ювіляра і голова поселення Хутір Ясний Сергій Євдоченко.

З використанням світлин офіційного сайту Православної Церкви України