ЗАКАРПАТТЯ. На свято Архістратига Михаїла митрополит Олександр звершив Літургію у Троїцько-Михайлівському соборі у Берегові

21 листопада, у день свята Собор архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію у Троїцько-Михайлівському соборі в м. Берегово Закарпатської області.

Йому співслужили: єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, настоятель храму протоієрей Михайло Савко, місцеве духівництво.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці відправи митрополит Олександр подякував всім за спільне служіння, привітав парафіян з храмовим святом, а настоятеля отця Михаїла – ще й з днем небесного покровителя. На молитовну згадку владика Олександр подарував громаді ікону великомучениці Анастасії Узорішительки з часткою мощів.