ЛЬВІВ. Митрополит Олександр відправив Літургію в храмі ікони «Всецариця»

9 січня, у день пам’яті первомученика архідиякона Стефана, з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в храмі ікони Божої Матері «Всецариця» міста Львова (вул. Пилипа Орлика, 1).

Цей храм, що був збудований у 2008 році, у Львові називають «місцевим Афоном». Тут зберігається велика кількість святинь з усього світу, а особливо шанується образ Божої Матері «Всецариця».

Пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Насамкінець владика привітав настоятеля храму протоієрея Володимира Бачинського та парафіян з Різдвом Христовим та подарував церковній громаді образ рівноапостольного князя Володимира з часткою мощів.