Керуючий єпархію освятив місце під будівництво храму у Хуторі Ясному

Котеджне містечко «Хутір Ясний» розташоване неподалік Києва, між селами Ходосівка та Лісники. За ініціативи митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра у 2014-2015 роках тут була зведена невеличка церква Преображення Господнього в пам’ять про блаженноспочилого Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана; +2014).

26 червня, після Божественної літургії у цьому храмі, митрополит Олександр звершив освячення місця, закладку та освячення наріжного каменю під будівництво храму на честь образу Божої Матері Пресвятої Богородиці «Нерушима Стіна», святкування якого відбулося напередодні.

Ця чудотворна ікона Пресвятої Богородиці  є особливою для Києва. Образ виконаний в стилі мозаїки на стіні, над горнім місцем головного вівтаря собору Святої Софії. Божа Матір зображена на весь зріст на чотирикутному золотому камені з піднятими руками. Ікона отримала своє найменування «Нерушима Стіна» з огляду на те, що протягом десяти століть залишалася неушкодженою, незважаючи на те, що і собор, і місто неодноразово піддавалися руйнуванню.

Керуючий єпархію освятив місце під будівництво храму у Хуторі Ясному