НОВИЙ КОРЕЦЬ. Митрополит Олександр відправив Літургію у церкві святої Параскеви

19 квітня, у Світлу середу, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію великомучениці Параскеви у селі Новий Корець Рівненської області, де, з благословіння митрополита Рівненського і Острозького Іларіона, відправив Божественну літургію.

Першу церкву святої Параскеви місцеві мешканці побудували у 1765 році. Коли вона згоріла під час пожежі, у 1911-1914 роках на її місці збудували новий великий дерев'яний храм. За радянської доби, у 1959-1989 роках, він був закритий. У лютому 2023 року громада Параскевинського храму приєдналася до Православної Церкви України.

Владиці співслужили: благочинний Корецького району протоієрей Іоан Мациканич, місцеве духівництво.

Під час богослужіння пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

Наприкінці митрополит Олександр привітав парафіян з Воскресінням Христовим, та на молитовну згадку подарував громаді ікону її небесної покровительки – святої Параскеви з часткою мощів.