Вітальне слово з нагоди 25-ї річниці заснування Хмельницького інституту МАУП імені Блаженнішого Митрополита Володимира

Вітальне слово митрополита Переяславського і Вишневського Олександра з нагоди 25-ї річниці заснування Хмельницького інституту МАУП імені Блаженнішого Митрополита Володимира

Щиро вітаю педагогічний та студентський колектив з 25-ою річницею заснування Хмельницького інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України.

Для мене, як для духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира є особливо важливим те, що ваш навчальний заклад названо іменем Архіпастиря. Він був родом з Хмельниччини і дуже любив свій рідний край. До того ж він був людиною всебічно освіченою, людиною високої культури, знаним у світі церковним діячем, педагогом та вченим. Він був людиною, яка варта наслідування. З приємністю згадую візити до вашого навчального закладу, а особливо 2003 рік, коли біля центрального входу було відкрито пам’ятник Його Блаженству.

За свою 25-літню історію навчальний заклад пройшов величезний і змістовний шлях, результати якого високо цінують професіонали всієї України. Навчальний заклад з повним правом може пишатися своїми здобутками та своєю мудрістю, багатим професіональним досвідом, а також започаткуванням та втіленням у життя традицій, які вже стали його візитною карткою.

За роки існування навчальний заклад набув значного досвіду, зумів збагатити зміст навчання з урахуванням сучасних вимог та світової практики. У цих стінах опановують не лише наукові знання, а й уміння цінувати життя, любити свій рідний край, поважати чужий професіоналізм та досвід.

Бажаю, щоб Ваш творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки молодих фахівців і надалі слугували зміцненню нашої держави! Бажаю викладацькому колективу щодня відчувати радість від успіхів ваших вихованців. Студентам зичу натхнення, наснаги та невтомного прагнення до пізнання нового.

Вірю, що викладачі та студенти спільними зусиллями і надалі будуть зберігати та примножувати традиції навчального закладу.

Олександр (Драбинко),
митрополит Переяславський і Вишневський,
духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира