Монастир святого Нектарія Егінського в Хуторі Ясному

Монастир святого Нектарія Егінського в Хуторі Ясному

Адреса: Обухівський район, КМ «Хутір Ясний» (між селами Лісники та Ходосівка).  Facebook-сторінка

Монастир в ім’я святителя Нектарія Егінського в Хуторі Ясному - перший монастир Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

У Греції, де жив святитель Нектарій Егінський (+1920), сьогодні немає храму або каплиці, де не було б ікони або фотографії цього святого. Серед сучасних грецьких святих він - найвідоміший і найулюбленіший. Маленький острів Егіна розташований в Егейському морі недалеко від Афін. Духовним центром острова є монастир Святителя Нектарія, де покояться його чесні мощі. Безліч людей їдуть сюди в гості до святителя Нектарія – хтось з проханнями, а хтось із вдячністю. Святий часто являється людям, які ніколи раніше про нього не чули - зцілює і втішає, дає поради. «Для святого Нектарія немає нічого невиліковного», - кажуть місцеві жителі.

Обитель розташована в лісовій зоні при в'їзді в селище Хутір Ясний, в кількох кілометрах від Києва. Вона заснована рішенням Священного Синоду ПЦУ 27 липня 2019 року. 20 серпня того ж року було освячено місце під монастир, де встановили хрест.

2020 року збудували дерев'яну монастирську церкву в ім’я святого Нектарія: 18 червня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив наріжний камінь у фундамент храму, 21 липня ним же були освячені купол та накупольний хрест. 20 серпня, в день селищного свята Хутору Ясного, відбулося освячення Свято-Нектарівської церкви, яке очолив Предстоятель ПЦУ Блаженніший Митрополит Епіфаній у співслужінні собору ієрархів Православної Церкви України.

До монастиря відноситься Спасо-Преображенська церква, що знаходиться у самому селищі.

Престольне свято монастиря: 9 листопада.

ПОЖЕРТВУ НА МОНАСТИР МОЖНА ЗРОБИТИ ЗА РЕКВІЗИТАМИ:
Реквізити рахунку №UA563226690000026004300135953 (UAH)
Код отримувача 44674732
Отримувач платежу Релігійна організація "Релігійна громада Монастир на честь святителя Нектарія Егінського"
Банк Головне Управління по м. Києву та Київській області АТ "Ощадбанк"
МФО банку 322669
В призначені платежу вказуємо "Благодійна допомога".

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!