Слово митрополита Олександра до учасників заходу «Благодатная Марія» з нагоди 90-х роковин Голодомору

Слово митрополита Олександра до учасників заходу «Благодатная Марія» з нагоди 90-х роковин Голодомору

Ваші Високопреподобія, всечесні отці!

Високоповажні Олеже Миколайовичу, Дмитре Васильовичу та учасники Народної академічної хорової капели імені Павла Чубинського!

Дорогі друзі!

Сьогоднішній захід відбувається не лише у день, коли Україна доземно схиляється перед героями Майдану, борцями за гідність і свободу нашого народу. Сьогодні - день покровителя святого града Києва - Архістратига Божого Михаїла, заступництвом якого наша державність утверджується протягом тисячоліть.

Прикметно, що ми, українці, особливо згадуємо про свободу в часи випробувань - нас ламають війнами, нас мучили тоталітарні режими, нас вбивали голодоморами, але ми знаходили й знаходимо сили для життя, для боротьби за Правду й власну ідентичність. Тарас Шевченко у поемі «Гайдамаки» дає настанову словами священника: «Молітесь, браття, з нами сила Архістратига Михаїла…» Нехай ці останні дні найважчої осені минають з молитвою за нашу державу, з молитвами й трудами задля Перемоги, утвердження миру і свободи, з проханнями до Бога за здоров‘я живих і спокій усіх від віку спочилих - убитих окупантами, заморених голодом, замучених в катівнях…

Шануймо їхню пам‘ять та продовжуймо праведну справу так, як це робить наша славна Народна академічна хорова капела імені Павла Чубинського. Щиро дякую вам, митці й артисти, за збережену національну пам‘ять!

Слава Господу Богу! Слава Україні!

З повагою

+ОЛЕКСАНДР

Митрополит Переяславський і Вишневський

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!