Запрошуємо долучитися до збору допомоги постраждалим внаслідок підриву Каховської ГЕС

Наприкінці Божественної літургії у Неділю Всіх святих митрополит Переяславський і Вишневський Олександр нагадав присутнім про велику екологічну катастрофу - підрив Каховської ГЕС, вчинений російським агресором. Наслідки цього злочину ми всі можемо лише уявити, дещо з цього побачити, а скільки років ще будемо відчувати?!

Після відправи парафіяни звернулися до священників і запитали чи можуть залишити пожертву для херсонців, багато з яких залишилися без всього.

З благословення митрополита Олександра парафія Спасо-Преображенського собору організувала збір гуманітарної допомоги постраждалим. Хто має можливість і бажання долучитись звертайтесь за номером +380973883808 (священник Миколай Павленко). Номер карти 5457082290299978.

Всі кошти передамо постраждалим.

Нехай Всемилостивий Господь збереже нашу Україну та допоможе захисникам.