У Бучі митрополит Олександр помолився за загиблих захисників та мирних жителів

21 липня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, Екзарх Вселенського Патріарха єпископ Команський Михаїл та диякон Хризостом з Афону відвідали храм в ім’я святого апостола Андрія Першозваного у м. Буча на Київщині.

Біля могил були піднесені молитви за полеглих захисників та невинно вбитих місцевих мешканців.

Храм став відомим на весь світ під час окупації міста росіянами, яка тривала з 3 по 31 березня 2022 року. На території храму була тимчасова братська могила бучанців, що загинули внаслідок повномасштабного наступу російської армії та бойових дій у місті. Після звільнення Бучі тут було ексгумовано 116 тіл, зокрема, 30 жінок та 2 дітей. Більшість загиблих були вбиті пострілами в голову з близької відстані. Після перепоховання загиблих храм став місцем пам’яті та скорботи для всіх бучанців та гостей міста.