Митрополит Олександр взяв участь у роботі Синоду

26 липня в Синодальній залі резиденції Предстоятеля у Михайлівському Золотоверхому монастирі під головуванням Блаженнішого Митрополита Епіфанія відбулося чергове засідання Священного Синоду Православної Церкви України.

В роботі Синоду взяв участь митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

Священний Синод заслухав і взяв до відома звіт Блаженнішого Митрополита Епіфанія про підготовку до Помісного Собору, який відбудеться 27 липня 2023 року.

Синод попередньо схвалив проєкт порядку денного роботи Собору, ряд проєктів документів для соборного розгляду та затвердження і вирішив деякі інші організаційні питання щодо роботи Помісного Собору.

Синод за поданням Богословсько-літургійної комісії затвердив тексти тропаря і кондака святителю Рафаїлу Заборовському, митрополиту Київському, а також тексти молитов на возведення в сан протодиякона, протоієрея, ігумена і архімандрита для вміщення їх у Чиновнику архієрейського служіння.