Митрополит Олександр молитовно відзначив день небесного покровителя

12 вересня, на відання свята Різдва Пресвятої Богородиці за новоюліанським календарем та день пам’яті преподобного Олександра Свірського (+1533) за юліанським календарем, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі міста Києва.

Цього дня митрополит Олександр відзначив день тезоіменитства. До речі, ім’я майбутньому владиці було дано Блаженнішим Митрополитом Володимиром (Сабоданом; +2014) під час чернечого постригу у монастирі святого Пантелеймона на горі Афон.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Напередодні владика відправив святкову всеношну з читанням акафіста святому Олександру в Преображенській церкві монастиря свт. Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Також в цей день іменини відзначив регент Митрополичого хору Спасо-Преображенського собору протодиякон Олександр Тарасенко.

Клір та паства Переяславсько-Вишневської єпархії вітають свого архіпастиря з днем тезоіменитства!