Представники єпархії привітали церкву "Спасіння" християн віри Євангельської з 30-річчям

24 вересня у місті Вишневе Київської області відбулося спільне зібрання з нагоди 30-ї річниці заснyвання Релiгiйної громади Християн Віри Євангельської "Спасіння".

На запрошення старшого єпископа Пилипа Савочки та з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра участь у святкуванні взяла делегація Переяславсько-Вишневської єпархії у наступному складі: голова відділу взаємодії з силовими структурами і громадськістю протоієрей Валерій Жигуц та голова Медичного відділу Поліна Дудченко. Також від Православної Церкви України участь взяв секретар Синодальної Богословсько-літургічної комісії протоієрей Андрій Дудченко.

На богослужінні були присутні понад 3000 членів церкви та гостей, які піднесли молитви за перемогу, цілісність та відновлення України.

На заході була присутня директорка департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації Анна Куценко.