АФОН. Митрополит Олександр відправив Літургію у монастирі Ксенофонт

22 жовтня, перебуваючи на Святій Горі Афон, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у монастирі Ксенофонт.

Йому співслужили: секретар Переяславсько-Вишневської єпархії ігумен Вікентій Козак та братія обителі.

За богослужінням були піднесені молитви за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Після відправи прочани з України помолилися перед святинями обителі Ксенофонт. Серед них - дві чудотворні ікони Божої Матері та святого великомученика Георгія, правиця великомучениці Марини, глава мученика Трифона, частини мощів мучениці Параскеви, безсрібників Косьми та Даміана.

Нагадаємо, що 20 жовтня, в перший день паломництва, митрополит Олександр мав зустріч з ігуменом монастиря Ксенофонт архімандритом Олексієм.