Митрополит Олександр взяв участь в заключному засіданні Поважної Ради Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

Митрополит Олександр взяв участь в заключному засіданні Поважної Ради Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

2 листопада у будівлі церкви «Благодать» Християн Віри Євангельської у Софіївській Борщагівці відбулося заключне у сезоні 2022-2023 років засідання Поважної Ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона".

Під час зустрічі головною темою обговорення була така: «Здорова мораль – здорова нація». Також були вирішені організаційні питання.

Робота пройшла під головуванням Василя Князевича (Міністр охорони здоров’я 2007-2010). Нагадаємо, що митрополит Переяславський і Вишневський Олександр бере участь у роботі Поважної Ради з 2019 року.

***

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я та має професійно-фахову спрямованість. Вона традиційно вручається тим, хто має видатні особисті заслуги в галузі охорони здоров’я та медичної науки, в благодійній, гуманістичній та громадській діяльності. Відзнака була погоджена та благословенна Предстоятелями трьох найбільших християнських Церков України.

 

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!