В Неділю 30-ту по П’ятидесятниці митрополит Олександр відправив Літургію у кафедральному соборі

31 грудня, у Неділю 30-ту після П'ятидесятниці, після Різдва Христового і перед Богоявленням, та день пам’яті святителя Петра Могили (+1647), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Йому співслужили клірики Переяславсько-Вишневської єпархії.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Наприкінці відправи владика привітав вірян з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком.