У Неділю сьому після Пасхи керуючий єпархією відправив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

5 червня, у неділю сьому після Пасхи, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Цього дня Церква згадує й прославляє святих і богоносних отців Першого Вселенського Собору, скликаного рівноапостольним Костянтином у Нікеї, в 325 році, для утвердження істинного вчення про божество Ісуса Христа проти неправдивого вчення Арія, який не визнавав Сина Божого вічним і єдиносущним Отцю.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці богослужіння митрополит Олександр закликав вірян втілювати у житті Євангельські заповіді та бути добрими один до одного, а також посилити молитви за наших військових, котрі відвойовують мирне небо над Україною.