ХМЕЛЬНИЧЧИНА. Митрополит Олександр відвідав Свято-Покровську парафію у Ярмолинцях

19 грудня, у 26-ту неділю після П’ятидесятниці та день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, на запрошення єпископа Хмельницького і Кам'янець-Подільського Павла, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літкргію у храмі Покрови Пресвятої Богородиці смт Ярмолинці Хмельницької області.

Архіпастирям також співслужив єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, настоятель протоієрей Миколай Ковалик, духівництво регіону.

Після прочитання Євангелія митрополит Олександр виголосив проповідь.

Наприкінці відправи владика Олександр освятив новий іконостас церкви.

Насамкінець єпископ Хмельницький і Кам'янець-Подільський Павло подякував митрополиту Олександру та привітав з 14-ю річницею архієрейської хіротонії.