Митрополит Олександр подарував примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія архієпископу Мечиславу Мокшицькому

8 травня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр зустрівся з архієпископом митрополитом Львівським Мечиславом Мокшицьким Римсько-Католицької Церкви у його резиденції у м. Львові.

У ході розмови обговорили життя Церков в умовах війни в Україні.

Митрополит Олександр подарував архієпископу Мечиславу примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія – видатного пам’ятника стародавньої української мови та мистецтва XVI століття.

Наостанок сторони обмінялися подарунками. Зокрема, владика Олександр подарував видання Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, а саме свою книгу «Українська Церква: шлях до Автокефалії» та «Больничные будни Киевского Первосвятителя».