ТУРЕЧЧИНА. Митрополит Олександр привітав митрополита Пісідійського Йова з річницею інтронізації

17 вересня, на запрошення митрополита Пісідійського, іпертима і екзарха Анталії та Сіді Йова, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав храм преподобного Аліпія Стовпника в Анталії (Туреччина), де співслужив йому за Божественною літургією.

Разом з парафіянами, серед яких чимало українців, білорусів та турків, були піднесені молитви за перемогу України.

В цей день владика Йов відзначив першу річницю інтронізації на митрополита Пісідійського. Вітаючи його, митрополит Олександр подарував панагію, примірники видання Євангелія-апракос та Молитовника православних вірян, які нещодавно були видані Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.