На парафії в Підгірцях новий настоятель звершив першу Літургію

18 січня указом керуючого Переяславсько-Вишневської єпархії митрополита Переяславського і Вишневського Олександра настоятелем парафії на честь Чуда Архістратига Михаїла села Підгірці Обухівського району було призначено священника Павла Мітаєва.

У неділю 21 січня новопризначений настоятель відправив у храмі першу Божественну літургію.

Після служби отець Павло познайомився з парафіянами та закликав усіх до спільного, щирого служіння Господу, взявши на себе відповідальність бути добрим пастирем в цій Божій ниві.

Свято-Михайлівська дерев’яна церква збудована у 1742 році, є пам'яткою архітектури національного значення та шедевром української народної архітектури. У  2023 році парафія приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії.