На свято Благовіщення митрополит Олександр висвятив нового клірика

На свято Благовіщення митрополит Олександр висвятив нового клірика

25 березня, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в монастирі свт. Нектарія Егінського в Хуторі Ясному.

Благовіщення Пресвятої Богородиці є одним з найбільших православних свят. Цього дня молитовно згадується подія, що передувала зачаттю Ісуса Христа: архангел Гавриїл, посланий від Бога, з’явився Діві Марії, щоб сповістити про майбутнє народження Нею Сина Божого. Блага вість, або добра звістка чи радісна новина — це і є проголошення того, що нарешті буде народжений Спаситель світу — обіцяний від Бога через пророків Месія, Той, Хто подолає владу гріха і смерті.

За Літургією митрополит Олександр висвятив на ієродиякона інока Миколая Павелка.

Під час відправи були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини, загиблих мирних жителів і закатованих ворогом земляків.

Наприкінці владика привітав вірян зі святом, а отця Миколая ще й з прийняттям сану.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі Божественну літургію очолив клірик храму протоієрей Ростислав Воробій. В богослужінні взяли участь священники, котрі проходять навчання капеланів у військовому інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Напередодні ввечері митрополит Олександр відправив у соборі святкову всеношну.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!