АФОН. Паломники Переяславсько-Вишневської єпархії відвідали монастирі Есфігмен і Симонопетра

9 жовтня паломницька група кліриків і мирян Переяславсько-Вишневської єпархії на чолі з митрополитом Переяславським і Вишневським Олександром відвідала монастир Есфігмен на Святій Горі Афон.

Паломників особисто зустрів ігумен монастиря архімандрит Варфоломій. Геронда провів паломників у кафолікон обителі, де прочани вклонилися святиням обителі. На молитомну згадку митрополит Олександр подарував архімандриту Варфоломію образ преподобних Іова та Амфілохія Почаївських з частками мощів.

По тому паломницька група відвідала монастир Симонопетра.

До речі, насельник цієї обителі - ієромонах Макарій Бонне є автором нового зводу житій святих - "Синаксаря", який став найповнішим збірником свого роду. Його україномовний переклад  було розпочато з благословіння Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) і нині здійснюється за підтримки Фонду його пам'яті.