На Благовіщення у Спасо-Преображенському храмі с. Рославичі звершено першу Літургію

Минулого року Спасо-Преображенська парафія у селі Рославичі Обухівського району, відповідно до поданого прохання, була прийнята до складу Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України. 4 квітня 2023 року, рішенням депутатів Феодосіївської ОТГ, місцевий храм було передано релігійній громаді.

7 квітня, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, першу Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі звершив його настоятель ієромонах Вікентій Козак.

В кінці богослужіння голова Феодосіївської ОТГ Микола Пянчук подарував громаді образ святителя Миколая Чудотворця.