Митрополит Олександр взяв участь у святкуванні Собору Вінницьких святих

1 вересня Церква відзначає Собор Вінницьких святих, пам’ять святого преподобного Симеона Стовпника, а також святкує церковне новоліття.

На запрошення митрополита Вінницького і Барського Симеона участь у святі у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці взяв митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

Божественну літургію очолив митрополит Симеон, якому окрім митрополита Олександра співслужили: митрополит Вінницький і Брацлавський Роман, Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископи: Вінницький і Тульчинський Михаїл, Житомирський і Поліський Володимир, Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископи Житомирський і Овруцький Паїсій, Чернігівський і Ніжинський Антоній, духовенство Вінницько-Барської єпархії та запрошене духовенство.

По завершенні богослужіння був відправлений молебень всім святим землі Вінницької та преподобному Симеону Стовпнику.

Напередодні ввечері митрополит Олександр взяв участь у святковій всеношній та привітав митрополита Симеона з днем небесного покровителя.