В Одеській військовій академії презентовані видання Пересопницького та Мазепинського Євангелій

В Одеській військовій академії презентовані видання Пересопницького та Мазепинського Євангелій

5 жовтня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Військову академію в Одесі (вул. Фонтанська дорога, 10).

У співслужінні єпископа Одеського і Балтського Афанасія митрополит Олександр звершив Божественну літургію у церкві святих Кирила і Мефодія, розташованому в головному корпусі військового вузу. Біля стели пам'яті ієрархи з духівництвом помолилися за загиблих військовослужбовців.

Потому відбулася презентація факсимільного видання Пересопницького Євангелія – видатного рукописного пам’ятника стародавньої української мови та мистецтва ХVІ століття та Мазепинського Євангелія – наукового видання «Книга Чесного Непорочного Євангелія, Світильника, що сяє й освітлює» українською та арабською мовами. Примірники книг митрополит Олександр передав у дар бібліотеці академії.

Ректора навчального закладу генерал-полковника Олександра Сирського митрополит Олександр нагородив Відзнакою Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира. За віддане служіння людям та сумлінне виконання посадових обов’язків особовий склад було відзначено Благословенними грамотами Переяславсько-Вишневської єпархії.