У Неділю 7-му після П'ятидесятниці керуючий єпархією відправив Літургію у кафедральному соборі

23 липня, у день 950-ліття преставлення преподобного Антонія Печерського (+1073), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію та всеношну напередодні у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Йому співслужили клірики Переяславсько-Вишневської єпархії.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Наприкінці відправи митрополит Олександр від імені громади висловив співчуття братам у Христі в Одесі, де вночі російська ракета зруйнувала Спасо-Преображенський собор міста.