ЯГОТИН. До Переяславсько-Вишневської єпархії приєдналася Свято-Пантелеймонівська парафія разом з настоятелем

28 травня пройшли збори релігійної громади Свято-Пантелеймонівського храму міста Яготина Київської області, на яких відбулося голосування щодо переходу громади з Української Православної Церкви (у єдності з Московським Патріархатом) до Православної Церкви України. 90 відсотків парафіян, які постійно відвідують богослужіння, проголосували за приєднання до Переяславсько-Вишневської єпархії.

В той же день митрополит Переяславський і Вишневський Олександр видав указ протоієрею Рустіку Романію про прийняття парафії до складу Переяславсько-Вишневської єпархії та призначення його настоятелем.