Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ

Новини єпархії

ПОЛЬЩА. Митрополит Олександр відвідав Генеральне консульство України в Кракові

26 січня, перебуваючи у Польщі з метою Презентації факсимільних видань Пересопницького і Мазепинського Євангелій, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Генеральне консульство України в Кракові.

ЛОДЗЬ. Митрополит Олександр відвідав Салезіянський шкільний комплекс

25 січня, перебуваючи у Польщі з метою Презентації факсимільних видань Пересопницького і Мазепинського Євангелій, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Салезіянський шкільний комплекс у місті Лодзі.

Допомогу, зібрану під час благодійної акції “Три мішечки”, передано дитячому будинку у Рокитному

Благодійна акція «Три мішечки» тривала у Спасо-Преображенському кафедральному соборі від дня святого Миколая до Водохреща за підтримки голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова. Протягом місяця усі охочі приносили одяг, засоби особистої гігієни, продукти харчування та кошти, на які було придбане все необхідне для вихованців Рокитнянського районного дитячого будинку «Чебурашка».

На свято Хрещення Господнього керуючий єпархією звершив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

19 січня, у день свята Богоявлення, Хрещення Господнього, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Києва.

Духівництво єпархії привітало Предстоятеля з Різдвом Христовим

8 січня, у день свята Собору Пресвятої Богородиці та післясвято Різдва Христового, Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній очолив Божественну літургію в Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі м. Києва.

На свято Різдва Христового керуючий єпархією відправив Літургію у Спасо-Преображенському соборі

7 січня, у день свята Різдва Христового, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Києва.

У новорічну ніч керуючий єпархією відправив Літургію у кафедральному соборі

У ніч з 31 грудня на 1 січня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Митрополит Олександр привітав з 25-річчям священицького служіння отця Віктора Маковського

Митрополит Олександр привітав з ювілеєм отця Віктора Маковського

27 грудня, на запрошення настоятеля Римо-Католицької парафії святого Вацлава у Житомирі отця Віктора Маковського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав богослужіння з нагоди 25-річчя його священицького служіння.

Керуючий єпархією відвідав парафію Різдва Богородиці у селі Перемога

Керуючий єпархією відвідав парафію Різдва Богородиці у селі Перемога, де очолив престольне свято теплого приділу

22 грудня, на свято Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр з архіпастирським візитом церкву Різдва Богородиці села Перемога Баришівського району Київської області.

ВИШГОРОД. Керуючий єпархією відвідав парафію великомученика Пантелеімона Цілителя

16 грудня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію в ім’я великомученика Пантелеімона Цілителя міста Вишгорода, де звершив Божественну літургію в каплиці Афонської ікони Пресвятої Богородиці.

Митрополит Олександр звершив Літургію в єпархіальному храмі святого Стиліана

12 грудня митрополит Переясласький і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в церкві в ім’я преподобного Стиліана Пафлагонського, пам’ять якого нещодавно відзначалася.

ГОСТРОЛУЧЧЯ. В стінах старовинної Троїцької церкви звершено першу за понад 100 років Божественну літургію

5 грудня, з благословіння митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та за сприяння Баришівського відділу культури, за ініціативи громади села Гостролуччя у стінах старовинного храму було звершено першу за понад століття Божественну літургію.

ХУТІР ЯСНИЙ. У монастирі святителя Нектарія відзначили престольне свято

22 листопада, у день пам’яті святителя Нектарія Егінського, монастир Переяславсько-Вишневської єпархії, що присвячено саме цьому святому, відзначив престольне свято.