Новини єпархії

На Різдво Богородиці керуючий єпархією очолив богослужіння у Спасо-Преображенському соборі

21 вересня, у день двонадесятого свята Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство Переяславсько-Вишневської єпархії.

Керуючий єпархією очолив богослужіння 15-ї неділі після П’ятидесятниці

20 вересня, у 15-ту неділю після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва. Йому співслужило духовенство храму.

Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні храмового свята Києво-Михайлівського Видубицького монастиря

19 вересня, у день спомину чуда архістратига Михаїла в Хонах, храмове свято відзначає Свято-Михайлівська церква Видубицького монастиря міста Києва.

КИЇВ. Митрополит Олександр взяв участь в урочистому відкриті нового фонтану зі скульптурою Архістратига Михаїла

19 вересня, у день спомину чуда Архістратига Михаїла в Хонех (Колоссах), у столичному парку «Володимирська гірка» відбулося урочисте відкриття символічної композиції – нового фонтану зі скульптурою Архістратига Михаїла.

Митрополит Олександр передав до храму на Луганщині образ преподобного Агапіта Печерського з мощами

З благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра громаді на честь Покрова Пресвятої Богородиці у місті Старобільськ на Луганщині для молитовної підтримки віруючих було передано для у дар ікону преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного, з часткою чесних мощів.

Митрополит Олександр дякує за молитви. Результат його тесту на COVID-19 - негативний

Як вже раніше повідомлялося, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр з 1 вересня перебував на карантині у зв’язку із виявленням у нього коронавірусного захворювання.

Митрополит Олександр відзначає день небесного покровителя

12 вересня Церква святкує пам’ять преподобного Олександра Свірського. Святий є небесним покровителем керуючого Переяславсько-Вишневською єпархією митрополита Олександра.

Керуючий єпархією взяв участь у черговому онлайн засіданні Поважної Ради Ордену Святого Пантелеймона

8 вересня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь у черговому робочому засіданні Поважної ради Ордену Святого Пантелеймона, яке відбулося у формі відеоконференції.

Священник Віктор Мартиненко: «Певний час в Україні будуть дві помісні церкви, але одній із них не треба працювати на агресора»

Інтерв'ю клірика Переяславсько-Вишневської єпархії священика Віктора Мартиненка інтернет-виданню "Волинь"

Керуючий єпархією просить молитов у зв’язку з виявленням коронавірусної хвороби

1 вересня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що під час проходження планового дослідження на COVID-19 отримав «позитивний» результат.

У день 870-річчя Корця митрополит Олександр очолив Літургію у Свято-Воскресенському храмі міста

28 серпня, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі міста Корець на Рівненщині – на своїй малій Батьківщині.

Керуючий єпархією очолив богослужіння у День Незалежності України

24 серпня, у 29-ту річницю Незалежності України, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Митрополит Олександр відвідав презентацію документального фільму «Український Ліван»

22 серпня, на запрошення Надзвичайного і Повноважного посла України в Лівані Ігоря Осташа, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав презентацію фільму «Український Ліван».

У Хуторі Ясному відзначили престольне свято Спасо-Преображенського храму пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира

20 серпня, на другий день свята Преображення Господнього, громада Спасо-Преображенського храму у Хуторі Ясному відзначила престольне свято.