Новини єпархії

Престольне свято Спасо-Преображенського храму пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира у Хуторі Ясному

20 серпня, на другий день свята Преображення Господнього, громада Преображенського храму у Хуторі Ясному відзначила престольне свято.

Преображення Господнє – престольне свято головного храму Переяславсько-Вишневської єпархії

19 серпня, у день свята Преображення Господнього, престольне свято відзначає громада Спасо-Преображенського собору у Ліко-Граді.

ЛЬВІВ. Керуючий єпархією взяв участь у відзначенні 30-ліття Третього відродження Української Автокефальної Православної Церкви

17-18 серпня у місті Львові відбулися урочистості з нагоди 30-ліття ІІІ відродження Автокефального руху за незалежність Української Православної Церкви.

Митрополит Епіфаній нагородив митрополита Олександра орденом з нагоди 30-ліття Третього відродження УАПЦ

17-18 серпня у місті Львові відбулися урочистості, присвячені 30-літтю відродження Автокефального руху за незалежність Української Православної Церкви.

Митрополит Олександр нагородив професора Івано-Франківського НМУ Василя Поповича

16 серпня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр народив Відзнакою Переяславсько-Вишневської єпархії доктора медичних наук Василя Івановича Поповича.

Підписано договір про співпрацю між Переяславсько-Вишневською єпархією та ГО «Союз греків України»

14 серпня підписано договір про співпрацю між Переяславсько-Вишневською єпархією Православної Церкви України та Громадською організацією «Союз греків України».

До Архангело-Михайлівського храму м. Сторожинець на Буковині передано мощі прп. Агапіта Печерського

12 серпня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр прийняв клірика Чернівецько-Буковинської єпархії ПЦУ протоієрея Петра Андрійчука.

Відбувся круглий стіл «Християнська освіта: досвід та перспективи»

12 серпня у приміщенні Музею Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся круглий стіл «Християнська освіта: досвід та перспективи».

Митрополит Олександр передав до лікарняного храму Кременчука ікону з мощами святителя Луки Кримського

10 серпня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр прийняв клірика Кременчуцького благочиння Полтавської єпархії ПЦУ священика Олександра Заніздру.

Керуючий єпархією взяв участь у щорічній урочистій церемонії нагородження медиків

9 серпня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр взяв участь у щорічній урочистій церемонії нагородження медиків почесною.

Духівник єпархії спіслужив ієрарху Елладської Православної Церкви

4 серпня духівник Переяслав-Вишневської єпархії протоієрей Миколай Тишкун співслужив керуючому митрополією Дідімотейхо, Орестіади і Суфлі митрополиту Дамаскіну за Літургію у соборі св. Афанасія.

Керуючий єпархією зустрівся с представниками місії ОБСЄ

31 липня відбулася зустріч митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра з представниками міжнародної моніторингової місії ОБСЄ.

Священний Синод ПЦУ благословив створення першого монастиря Переяславсько-Вишневської єпархії

27 липня під головуванням Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія відбулося чергове засідання  Священного Синоду Православної Церкви України.

Митрополиту Олександру вручено державну нагороду

26 липня у Міністерстві культури України відбулося урочисте нагородження державними нагородами.

Митрополита Олександра нагороджено орденом всеукраїнського об'єднання «Національна рада тюрків-Карапапаків України»

21 липня до Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітали представники всеукраїнського об'єднання «Національна рада тюрків-Карапапаків України».