Новини єпархії

Митрополит Олександр подякував Предстоятелю Елладської Церкви за визнання Православної Церкви України

12 жовтня у Спасо-Преображенському соборі у Ліко-Граді митрополит Олександр підніс подячні молитви Господу за історичне рішення Архієрейського Собору Елладської Церкви, який  визнав Автокефальний статус Православної Церкви України.

Митрополит Олександр очолив святкування 9-ї річниці освячення Спасо-Преображенського кафедрального собору

Рівно дев’ять років тому Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан) освятив Спасо-Преображенський собор у Ліко-Граді, який нині є кафедральним собором Переяславсько-Вишневської єпархії.

Митрополит Олександр привітав колектив Таращанського академічного ліцею «Ерудит» зі 150-ю річницю заснування

12 жовтня академічний ліцей "Ерудит" м. Тараща Київської області відзначив 150-ту річницю від дня заснування.

Єпархіальними відзнаками нагороджено керівництво Національної поліції в Київській області та співробітників карного розшуку

11 жовтня, до Спасо-Преображенського собору та Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітали керівництво Головного управління Національної поліції в Київській області та співробітники карного розшуку.

Паломники Переяславсько-Вишневської єпархії вклонилися святиням Західної України

13-15 вересня відбулася паломницька поїздка святинями Західної України, яку очолив голова єпархіального відділу по взаємодії із силовими структурами (військкоматами) та громадськістю протоієрей Валерій Жигуц.

Група паломників Переяславсько-Вишневської єпархії відвідала святі місця Ізраїлю та Йорданії

25 вересня – 2 жовтня, з благословення митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, група паломників Переяславсько-Вишневської єпархії відвідала Святу Землю.

Митрополит Олександр презентував свою книгу про Українську автокефалію на ХІІ Екуменічному соціальному тижні

2 жовтня у Львові розпочався ХІІ Екуменічний соціальний тиждень «Відповідальність VS популізм».

Керуючий єпархією від імені духовенства та вірян звернувся до Предстоятеля Елладської Церкви щодо питання визнання Помісного Автокефального статусу Православної Церкви України

21 вересня, у приміщені управляння Переяславсько-Вишневської єпархії, під головуванням митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра відбулося засідання Єпархіальної Ради

Митрополит Олександр відвідав Харківський військовий шпиталь та помолився за поранених воїнів

16 вересня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав поранених у Харківському військовому шпиталі.

Керуючий єпархією вручив ігуменський жезл настоятелю монастиря святителя Нектарія Егінського

12 вересня, у день пам’яті преподобного Олександра Свірського, день тезоіменитства відзначив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Керуючий єпархією відвідав Нововолинську шахту №10 та спустився на глибину 525 метрів

5 вересня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Новолинську шахту №10 та поспілкувався з керівництвом і колективом.

Митрополит Олександр взяв участь в урочистостях з нагоди початку нового навчального року в КПБА

2 вересня в Київській православній богословській академії розпочався новий навчальний рік.

Митрополит Олександр відвідав музей «Становлення української нації»

31 серпня митрополит Переяслав-Хмельницький Олександр відвідав столичну галерею-музей «Становлення української нації».

Керуючий єпархією вшанував пам’ять захисників України

29 серпня, в День вшанування пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, митрополит Олександр взяв участь у поминальних заходах у Михайлівському Золотоверхому монастирі.