Новини єпархії

Митрополит Олександр привітав настоятеля храму на честь Собору Київських Святих у с. Романків протоієрея Богдана Гулямова з 50-річчям

Храм на честь Собору Київських Святих у селі Романків (Обухівський р-н, Київської обл.) – перший в Україні, присвячений цьому святу (відзначається 28 липня). Він був збудований зусиллями настоятеля протоієрея Богдана Гулямова.

У 6-ту річницю від дня упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Олександр підніс заупокійні молитви за приснопоминаємого Архіпастиря

5 липня, у неділю 4-ту після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Митрополита Олександра нагороджено відзнакою 100-річчя Національної академії наук України

26 червня до меморіального Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітали відомі діячі культури, політики та підприємці України.

Митрополит Олександр взяв участь у черговому онлайн засіданні Поважної Ради Ордену Святого Пантелеймона

22 червня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь в шостому у 2020 році засіданні Поважної ради Ордену Святого Пантелеймона, яке відбулося у формі відеоконференції.

МОРОЗІВКА. Керуючий єпархією освятив місце під храм на честь Пресвятої Трійці

20 червня, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив місце, хрест та наріжного каменя під будівництво храму на честь Пресвятої Трійці у с. Морозівка, Баришівського р-ну.

Звершено закладку головного храму монастиря святителя Нектаря Егінського

18 червня  митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив освячення наріжного каменя та закладку капсули з пам’ятною благословенною грамотою в підмурки головного храму обителі в ім’я святителя Нектарія Егінського.

У неділю Всіх святих у єпархії відправлено богослужіння за Пасхальним чином

14 червня, у першу неділю після П’ятидесятниці - неділю Всіх святих, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив богослужіння за Пасхальним чином у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

На свято П’ятидесятниці керуючий єпархію відправив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

7 червня, у день свята Пресвятої Трійці - П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив служіння Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Києва.

У день захисту дітей митрополит Олександр підніс молитви у молодіжному храмі єпархії

1 червня, у День захисту дітей, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр у єпархіальному храмі преподобного Стиліана Пафлагонського  звершив читання акафісту цьому святому та підніс молитви за дітей.

У день свята Вознесіння Господнього керуючий єпархією відправив Літургію у кафедральному соборі

28 травня, у день двонадесятого свята Вознесіння Господнього, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

На віддання Пасхи митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію пасхальним чином

27 травня, у день віддання Пасхи, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію пасхальним чином у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

У 6-ту неділю після Пасхи керуючий єпархією звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі

24 травня, у 6-ту неділю після Пасхи та пам’ять святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

В Неділю 5-ту після Пасхи керуючий єпархією звершив Літургію у Спасо-Преображенському соборі

17 травня, у Неділю п’яту після Пасхи, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

Архієрейське богослужіння у день свята Переполовіння П’ятидесятниці

13 травня, пам’ять апостола Якова, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.