Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ

Новини єпархії

За Літургією в кафедральному соборі митрополит Олександр підніс молитви за ліквідаторів та жертв трагедії на ЧАЕС

26 квітня, в день пам'яті сщмч Василія Амасійського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію Ранішосвячених Дарів у Богоявленському приділі Спасо-Преображенського собору м. Києва.

Митрополит Олександр звершив Соборування у кафедральному храмі

Митрополит Олександр звершив Соборування у кафедральному Спасо-Преображенському храмі

24 квітня, в день пам'яті прпп. Сави та Олексія Києво-Печерських, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію Ранішосвячених Дарів у Богоявленському приділі Спасо-Преображенського собору м. Києва.

Керуючий єпархією взяв участь у засіданні Київської обласної Ради Церков і релігійних організацій напередодні Великодня

24 квітня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь у засіданні Київської обласної Ради Церков і релігійних організацій.

На свято великомученика Георгія митрополит Олександр відправив Літургію у кафедральному соборі

23 квітня, в день пам'яті великомученика Георгія Переможця, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію Ранішосвячених Дарів у Богоявленському приділі Спасо-Преображенського собору м. Києва.

Митрополит Олександр очолив богослужіння п’ятої неділі Великого посту

У Неділю 5-ту Великого посту митрополит Олександр висвятив нового священника

21 квітня, у п’яту неділю Великого посту, коли вшановується пам’ять преподобної Марії Єгипетської, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Клірики та миряни Переяславсько-Вишневської єпархії вклонилися святиням Афону

12-17 квітня, з благословіння митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, група духовенства і мирян Переяславсько-Вишневської єпархії з паломницькою поїздкою відвідали  Святу Гору Афон.

Митрополит Олександр взяв участь у засіданні ради "Ордену святого Пантелеймона", що пройшло на території Київської Політехніки

18 квітня, на запрошення Голови Поважної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона" Василя Князевича, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь у засіданні Поважної ради.

Митрополит Олександр відвідав виставку «1000 і 1 книжка: з доробку трьох десятиліть»

16 квітня в Музеї книги і друкарства України, що на території Києво-Печерської Лаври, відбулося відкриття виставки «1000 і 1 книжка: з доробку трьох десятиліть», організованої видавництвом «Дух і Літера».

Парафія села Рудня на Броварщині приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії

14 квітня у селі Рудня Броварського району Київської області відбулися збори релігійної громади.

За Літургією у Неділю 4-ту Великого посту митрополит Олександр звершив дияконську хіротонію

За Літургією у 4-ту неділю Великого посту митрополит Олександр звершив дияконську хіротонію

14 квітня, у Неділю 4-ту Великого посту та день пам’яті преподобного Іоана Ліствичника, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

ГОГОЛІВ. Митрополит Олександр відслужив молебень перед списками афонських чудотворних ікон на парафії Різдва Пресвятої Богородиці

13 квітня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці села Гоголів Броварського району, де відслужив молебень перед списками афонських чудотворних ікон Пресвятої Богородиці “Всецариця” (мироточива), “Скоропослушниця” та ікони Трьох святителів з частками чесних мощів святих Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.

Керуючий єпархією висвятив нового священника для парафії у Підгірцях

13 квітня, у батьківську поминальну суботу та день пам’яті сщмч. Артемона Лаодикійського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію свт. Іоана Золотоуста у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

У п’ятницю четвертої неділі Великого посту керуючий єпархію відправив літургію у кафедральному соборі

12 квітня, у день пам'ять прп. Ісаака Сиріна (+550), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію Ранішосвячених Дарів у Богоявленському приділі Спасо-Преображенського собору м. Києва.