Служіння архієрея

Митрополит Олександр  освятив води Йорданского озера на Оболоні

19 січня, на свято Хрещення Господнього, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр на запрошення парафії Собору Київських Святих звершив Чин Великого освячення води біля історичного русла річки Почайни на озері Йорданському, що неподалік станції метро «Почайна», та благословив хрещенські купання.

Митрополит Олександр очолив престольне свято Андріївської церкви Києва

13 грудня, в день пам’яті апостола Андрія Первозванного, престольне свято за Юліанським календарем відзначає Київська Спавропігія Вселенського Патріаршого Престолу в Україні.

Керуючий єпархією взяв участь в хіротонії ігумена Никодима (Кулигіна) на єпископа Генічеського

4 грудня, за Божественною літургією у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі міста Києва, відбулася архієрейська хіротонія нового єпископа.

Керуючий єпархією взяв участь у відзначенні престольного свята Михайлівського Золотоверхого собору

21 листопада, у день пам’яті святого Архістратига Михаїла, Православна Церква Україна відзначає престольне свято кафедрального храму - Свято-Михайлівського Золотоверхого собору.

ЧЕРНІГІВЩИНА. Митрополит Олександр взяв участь в освяченні оновленого Вознесенського храму Козельця

3 листопада Митрополит Епіфаній освятив відреставрований Спасо-Вознесенський. Участь у богослужінні взяв митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

У неділю отців VII Вселенського Собору митрополит Олександр очолив Літургію в академічному храмі ЛПБА

27 жовтня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в академічному храму в ім’я святителя Іоанна Золотоустого Львівської православної богословської академії.

Митрополит Олександр звершив чин відспівування та похорону віднайдених останків воїнів УПА в ур. Гурби

25 жовтня Пантеон Героїв Гурбенської битви (с. Мости Здолбунівського р-ну Рівненської обл.) поповниться останками восьми бійців Української Повстанської Армії, яких нещодавно віднайшли на Дубенщині.

РІВНЕ. Керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Літургією у Покровському соборі міста

14 жовтня в день свята Покрову Пресвятої Богородиці митрополит Олександр співслужив Предстоятелю за  Літургією у Покровському кафедральному соборі м. Рівне.

РІВНЕНЩИНА. Керуючий єпархією відвідав Успенський храм м. Здолбунів

13 жовтня Блаженніший Митрополит Епіфаній освятив розписи в Успенському храмі м. Здолбунів та очолив читання акафіста до Пресвятої Богородиці.

ЧЕРКАЩИНА. Митрополит Олександр взяв участь в освяченні новозбудованого храму в Червоній Слободі

10 жовтня, на запрошення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоанна, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Черкаську єпархію.

Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні 30-ліття відновлення Київських духовних шкіл

9 жовтня, в день пам’яті святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова, у соборному храмі Михайлівського Золотоверхого монастиря, була звершена Божественна літургія.

Керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Літургією у Іоанно-Богословському храмі Харкова

6 жовтня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Харківську єпархію та взяв участь у служінні Божественної літургії в храмі апостола і євангелиста Іоанна Богослова міста Харкова, яку очолив Блаженніший Митрополит Епіфаній.

У день пам'яті свт. Димитрія Ростовського керуючий єпархією взяв участь у святковому богослужінні у Покровському соборі Львова

4 жовтня, у день віднайдення мощей святителя Димитрія Туптала, митрополита Ростовського, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Львівську єпархію.

На Різдво Пресвятої Богородиці митрополит Олександр очолив престольне свято Софії Київської

21 вересня Православна Церква святкує Різдво Пресвятої Богородиці та вшановує ікону Божої Матері Софії-Премудрості Божої.