Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ

Служіння архієрея

Митрополит Олександр співслужив Блаженнішому Митрополиту Епіфанію за Літургією у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира

11 лютого, у Неділю 36-ту після Пʼятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі міста Житомира.

Митрополит Олександр відправив Літургію у Свято-Воскресенському храмі міста Корець

17 грудня, у Неділю 28-му після П’ятидесятниці, святих праотців, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, з благословення митрополита Рівненського і Острозького Іларіона,  звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі міста Корець.

ПОЛТАВЩИНА. Митрополит Олександр відвідав Свято-Покровську парафію у Чорнухах

26 листопада митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Свято-Покровський храм у смт Чорнухи Лубенського району Полтавської області, де за Божественною літургію співслужив митрополиту Полтавському і Кременчуцькому Федіру.

ЧЕРНІГІВ. Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні престольного свята Катерининського собору

24 листопада, у день памʼяті великомучениці Катерини та преподобного Меркурія Чернігівського, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Катерининському соборі м. Чернігова.

РІВНЕНЩИНА. На свято Введення у Храм Пресвятої Богородиці митрополит Олександр відправив Літургію у Свято-Воскресенській церкві Корця

21 листопада, на двонадесяте свято Введення у Храм Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенській церкві міста Корець на Рівненщині.

ЖИТОМИР. Митрополит Олександр очолив святкування 10-річчя Свято-Пантелеймонівського храму на території Обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського

ЖИТОМИР. Митрополит Олександр очолив святкування 10-річчя Свято-Пантелеймонівського храму на території Обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського

1 листопада митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію в ім’я великомученика Пантелеймона Цілителя, що діє при Обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського м. Житомира.

ЧЕРНІВЦІ. Митрополит Олександр привітав архієпископ Чернівецького і Хотинського Герман з 50-річчям від дня народження

ЧЕРНІВЦІ. Митрополит Олександр привітав архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа з 50-річчям

29 жовтня, у 21-шу Неділю після Пʼятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію в храмі на честь Святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

РІВНЕ. Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні престольного свята Покровського Собору міста

1 жовтня, в день свята Покрова Пресвятої Богородиці, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, очолив Божественну літургію у Покровському кафедральному соборі міста Рівне.

ВОЛОДИМИР. Митрополит Олександр привітав керуючого єпархією архієпископа Матфея з 50-річчям

6 вересня, на запрошення архієпископа Володимир і Турійського Матфея, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав Володимир-Волинську єпархію.

Митрополит Олександр взяв участь у святкуванні Собору Вінницьких святих

1 вересня Церква відзначає Собор Вінницьких святих, пам’ять святого преподобного Симеона Стовпника, а також святкує церковне новоліття.

Митрополит Олександр взяв участь у святковій всеношній напередодні Собору Вінницьких святих

1 вересня за новоюліанським календарем відзначається день пам’яті преподобного Симеона Стовпника та Собор Вінницьких святих.

ХАРКІВ. Митрополит Олександр привітав єпископа Митрофана з 45-річчям

ХАРКІВ. Митрополит Олександр привітав архієпископа Митрофана з 45-річчям

17 червня, на запрошення архієпископа Харківського і Богодухівського Митрофана, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав місто Харків та взяв участь у служінні Божественної літургії в міському храмі апостола і євангеліста Іоана Богослова.

ЧЕРНІГІВЩИНА. Митрополит Олександр взяв участь в освячення церкви святого Миколая у смт Парафіївка

10 червня у смт Парафіївка Прилуцького району на Чернігівщині відбулося освячення церкви в ім’я святителя Миколая Чудотворця.

ТЕРНОПІЛЬ. Митрополит Олександр співслужив Митрополиту Епіфанію у кафедральному соборі святих Костянтина і Олени

1 червня, з нагоди дня памʼяті рівноапостольних Костянтина і Олени Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Тернопільської єпархії, який зводиться на честь цих святих.