Служіння архієрея

РІВНЕ. Керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Літургією у Покровському соборі міста

14 жовтня в день свята Покрову Пресвятої Богородиці митрополит Олександр співслужив Предстоятелю за  Літургією у Покровському кафедральному соборі м. Рівне.

РІВНЕНЩИНА. Керуючий єпархією відвідав Успенський храм м. Здолбунів

13 жовтня Блаженніший Митрополит Епіфаній освятив розписи в Успенському храмі м. Здолбунів та очолив читання акафіста до Пресвятої Богородиці.

ЧЕРКАЩИНА. Митрополит Олександр взяв участь в освяченні новозбудованого храму в Червоній Слободі

10 жовтня, на запрошення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоанна, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Черкаську єпархію.

Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні 30-ліття відновлення Київських духовних шкіл

9 жовтня, в день пам’яті святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова, у соборному храмі Михайлівського Золотоверхого монастиря, була звершена Божественна літургія.

Керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Літургією у Іоанно-Богословському храмі Харкова

6 жовтня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Харківську єпархію та взяв участь у служінні Божественної літургії в храмі апостола і євангелиста Іоанна Богослова міста Харкова, яку очолив Блаженніший Митрополит Епіфаній.

У день пам'яті свт. Димитрія Ростовського керуючий єпархією взяв участь у святковому богослужінні у Покровському соборі Львова

4 жовтня, у день віднайдення мощей святителя Димитрія Туптала, митрополита Ростовського, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Львівську єпархію.

На Різдво Пресвятої Богородиці митрополит Олександр очолив престольне свято Софії Київської

21 вересня Православна Церква святкує Різдво Пресвятої Богородиці та вшановує ікону Божої Матері Софії-Премудрості Божої.

Керуючий єпархією взяв участь у святкуванні Собору Вінницьких святих

14 вересня Церква відзначає Собор Вінницьких святих, пам’ять святого преподобного Симеона Стовпника, а також святкує церковне новоліття.

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ. Митрополит Олександр співслужив Предстоятелю ПЦУ на цілющому джерелі присілка Заглина – місці явлення Божої Матері

12-13 вересня, на запрошення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Львівську єпархію.

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Митрополит Олександр очолив Літургію у кафедральному соборі міста та привітав керуючого єпархією із днем народження

6 вересня, на запрошення єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Володимир-Волинську єпархію.

Митрополит Олександр відслужив заупокійну літію за загиблими захисниками нашої держави

29 серпня 2019 року в Україні вперше відзначили День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

На свято Успіння митрополит Олександр співслужив Предстоятелю у церкві Богородиці Пирогощі на Подолі

28 серпня, у день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії, престольне свято відзначила громада церкви Богородиці Пирогощі на Контрактовій площі на Подолі.

Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні престольного свята церкви Почаївської ікони в селищі Черняхів на Житомирщині

5 серпня, у день вшанування Почаївської ікони Божої Метері, престольне свято відзначив храм на честь цього образу в селищі Черняхів Житомирської області.

У день пам’яті св. Марії Магдалини керуючий єпархією спіслужив Предстоятелю у Михайлівському Золотоверхому соборі

4 серпня, в день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі м. Києва.