Служіння архієрея

Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні престольного свята церкви Почаївської ікони в селищі Черняхів на Житомирщині

5 серпня, у день вшанування Почаївської ікони Божої Метері, престольне свято відзначив храм на честь цього образу в селищі Черняхів Житомирської області.

У день пам’яті св. Марії Магдалини керуючий єпархією спіслужив Предстоятелю у Михайлівському Золотоверхому соборі

4 серпня, в день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі м. Києва.

Митрополит Олександр cпівслужив Предстоятелю за богослужінням у храмі Собору Київських Святих у с. Романків

29 липня 2019 року, на запрошення настоятеля протоієрея Богдана Гулямова, церкву відвідав та звершив у ній Божественну літургію Блаженніший Митрополит Епіфаній.

У день свята Хрещення Русі митрополит Олександр освятив води Почайни

28 липня, у день Хрещення Русі-України, після Божественної літургії у Софії Київський та молебню на Володимирській гірці святкування продовжилося на столичній Оболоні.

Керуючий єпархією взяв участь у відзначенні 1031-ї річниці Хрещення Київської Русі

28 липня Православна Церква вшановує пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира, Собор Київських Святих та відзначає 1031-річчя Хрещення Руси-України.

Керуючий єпархією взяв участь у богослужінні, яким на Вінниччині розпочалося святкування Хрещення Київської Русі

25 липня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниця, була звершена Божественна літургія, якою на  розпочалися урочистості з нагоди 1031-ї річниці Хрещення Київської Русі.

Митрополит Олександр відвідав Свято-Воскресенський храм на своїй малій Батьківщині

14 липня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі міста Корець на Рівненщині – на своїй малій Батьківщині.

Керуючий єпархією очолив престольне свято монастиря Дванадцяти Апостолів у Володимирі-Волинському

13 липня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у чоловічому монастирі Дванадцяти Апостолів у м. Володимирі-Волинському.

На свято апостолів Петра і Павла митрополит Олександр звершив літургію в Петро-Павлівській церкві Жовкви

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр взяв участь у богослужіннях з нагоди престольного свята Петро-Павлівського храму у місті Жовкві на Львівщині.

Митрополит Олександр відвідав парафію на честь Собору Київських Святих у с. Романків на Київщині

6 липня, день святкування Вишгородській ікони Божої Матері, митрополит Олександр звершив Божественну літургію у храмі Собору Київських Святих в селі Романків на Київщині.

Митрополит Олександр вшанував пам’ять воїнів УПА

1 липня митрополит Олександр  відвідав урочище Вовчак у Турійських лісах на Волині - пам’ятку бойової звитяги українських повстанців, місце зародження Української Повстанської Армії.

Митрополит Олександр співслужив Предстоятелю за богослужінням у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких могилах

30 червня митрополит Олександр співслужив Предстоятелю Православної Церкви України за богослужінням у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких могилах.

Митрополит Олександр взяв участь у вшануванні чудотворної ікони Божої Матері «Тернопільської»

29 червня, напередодні свята чудотворної ікони Божої Матері «Тернопільської», Митрополит Олександр очолив святкову Всеношну у кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернополя.

Керуючий єпархію освятив місце під будівництво храму у Хуторі Ясному

26 червня  митрополит Олександр звершив освячення місця, закладку та освячення наріжного каменю під будівництво храму на честь Богородичного образу «Нерушима Стіна».

У Неділю Всіх Святих митрополит Олександр звершив Божественну літургію у храмі Миколи Набережного на Подолі

23 червня, у Неділю Всіх святих митрополит Олександр звершив Божественну літургію у храмі святителя Миколая Чудотворця на Подолі, відомого як церква Миколи Набережного.