Покровська парафія села Креничі на Обухівщині приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії

26 серпня біля Будинку культури у селі Креничі Обухівського району Київської області відбулися збори релігійної громади. Зібрання висловилося за перехід Свято-Покровської парафії до Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви (у єдності з Московським Патріархатом).

Дерев’яний Покровський храм - шедевр української народної архітектури. Він побудований у 1761 році та є пам'яткою архітектури національного значення.