На свято Різдва Богородиці керуючий єпархією висвятив для єпархії нового священника

На свято Різдва Богородиці керуючий єпархією висвятив нового священника

8 вересня, у день двонадесятого свята Різдва Пресвятої Богородиці за новоюліанським календарем, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у монастирі святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Діва Марія народилася від літніх батьків Йоакима та Анни, які довго не мали дітей. Народження Богородиці стало благословінням для них та усього людства, оскільки ця подія ознаменувала початок спасіння людського роду. Тому це свято є одним з найважливіших, до того ж з нього розпочинається новий цикл святкувань літургійного року.

За відправою митрополит Олександр висвятив на ієромонаха ієродиякона Василія Бойчука.

Пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.