На свято Обрізання Господнього митрополит Олександр відправив Літургію у кафедральному соборі

1 січня, на свято Обрізання Господнього, день пам’яті святителя Василія Великого та преподобного Амфілохія Почаївського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Йому співслужили клірики Переяславсько-Вишневської єпархії.

За відправою співав аматорський хор собору під управлінням протодиякона Іоана Гичуна.

Були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Наприкінці архіпастир прочитав молитву на Новий рік, у якій попросив Господа допомоги українському народові та миру Українській державі в році, що наступив.

31 грудня, напередодні свята, митрополит Олександр у співслужінні кліриків єпархії відправив всеношну у Спасо-Преображенському соборі.